Hakkımızda

Dilek Ofset Organize Matbaacılık ve Kutu Ambalaj Sanayi

1990 yılına dayanan matbaa geçmişimiz ile bugün Türkiye'nin en büyük baskı tesislerinden birine sahibiz. Bu kadar tecrübe ve birikimin online olarak Siz değerli Müşterilerimize sunulması gerektiğine karar verdik ve dilekofset.com.tr projesini hayata geçirdik. Yapmış olduğumuz çalısmalar ve ortaya koyduğumuz performans bizleri karadeniz bölgesinin gözdesi haline getirmiştir. Tecrübeli kadro ve ekibimizle sizleri en iyi hizmeti sınırsız hale getiriyoruz. Gelişen teknolojiyle , döneme ayak uyduran DİLEK OFSET ORGANİZE MATBAACILIK VE KUTU AMBALAJ SANAYİ şimdi ise yeni dönemler açmayı planlıyor. Kaliteli , Güvenilir ve Hızlı hizmet anlayışını benimsiyoruz . Siz nerede olursanız olun işinizi ayağınıza gönderiyoruz.

dilekofset.com.tr bir e-ticaret sitesi değildir. Biz alıp satmıyoruz. Online olarak tasarladığınız veya daha önce hazırlayıp sisteme yüklediğiniz işleri yüksek kapasite ve en yeni teknolojilerle donattığımız fabrikamızda üretiyoruz. İşte bu üretim süreci ile birlikte; üretim kalitesi, üretim hızı, müşteriye karşı olan tutum ve davranışlar, sipariş verme kolaylığı, takip kolaylığı gibi operasyonel ve otomasyonel altyapı gerektiren bir çok sorumluluk bizleri bekliyordu ve biz onları bekletmeden optimum şekilde sisteme entegre ettik.

Unutmayın ki; yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı öncesi , baskı ve baskı sonrası ekibi ile size verdiğimiz sözleri tutabilmek için canla başla çalışıyoruz.

Artık yerinizden kalkmadan en ucuz fiyatlarla en kaliteli baskılara ulaşabileceksiniz. Bunu da gerçekten altyapısı ve teknolojisi ile kendini kanıtlamış bir firmayla yapabileceksiniz. 

Dilek Ofset Farkı !

Afiş, Amerikan Servis, Broşür, Cepli Dosya, Dergi, Gazete, İmsakiye, Takvim, İnsert, Karton Çanta, Katalog, Kitap, Küpbloknot, Bloknot, Tutkallı Bloknot, Spiralli Bloknot, Antetli Kağıt, Tepsi Altı Kağıdı, Ondüle Sıvama Kutu, Karton Kutu, Mikro Sıvama Kutu arasından istediğiniz ürünler veya hizmetler konusunda fiyatlandırma ve detaylı bilgi almanız için sizlere mail ve telefon aracığıyla hızlı bir şekilde sonuç odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.