Dilek Ofset Organize Matbaacılık Hizmetleri

1990 yılına dayanan matbaa geçmişimiz ile bugün Türkiye'nin en büyük baskı tesislerinden birine sahibiz. Bu kadar tecrübe ve birikimin online olarak Siz değerli Müşterilerimize sunulması gerektiğine karar verdik ve dilekofset.com.tr projesini hayata geçirdik. Yapmış olduğumuz çalısmalar ve ortaya koyduğumuz performans bizleri karadeniz bölgesinin gözdesi haline getirmiştir. Tecrübeli kadro ve ekibimizle sizleri en iyi hizmeti sınırsız hale getiriyoruz. Gelişen teknolojiyle , döneme ayak uyduran DİLEK OFSET ORGANİZE MATBAACILIK şimdi ise yeni dönemler açmayı planlıyor. Kaliteli , Güvenilir ve Hızlı hizmet anlayışını benimsiyoruz . Siz nerede olursanız olun işinizi ayağınıza gönderiyoruz.

dilekofset.com.tr bir e-ticaret sitesi değildir. Biz alıp satmıyoruz. Online olarak tasarladığınız veya daha önce hazırlayıp sisteme yüklediğiniz işleri yüksek kapasite ve en yeni teknolojilerle donattığımız fabrikamızda üretiyoruz. İşte bu üretim süreci ile birlikte; üretim kalitesi, üretim hızı, müşteriye karşı olan tutum ve davranışlar, sipariş verme kolaylığı, takip kolaylığı gibi operasyonel ve otomasyonel altyapı gerektiren bir çok sorumluluk bizleri bekliyordu ve biz onları bekletmeden optimum şekilde sisteme entegre ettik.

Unutmayın ki; yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı öncesi , baskı ve baskı sonrası ekibi ile size verdiğimiz sözleri tutabilmek için canla başla çalışıyoruz.

Artık yerinizden kalkmadan en ucuz fiyatlarla en kaliteli baskılara ulaşabileceksiniz. Bunu da gerçekten altyapısı ve teknolojisi ile kendini kanıtlamış bir firmayla yapabileceksiniz. 

Müşteri Hizmetleri

Dilek Ofset Farkı !

Kitap, Dergi, Katalog, Dosya, Broşür, Ambalaj, Bloknot, İnsert, Afiş, Çanta, Gazete, Antetli Kağıt, Takvim, Ajanda, Davetiye, Kartvizit ve Zarf arasından istediğiniz ürünler veya hizmetler konusunda fiyatlandırma ve detaylı bilgi almanız için sizlere mail ve telefon aracığıyla hızlı bir şekilde sonuç odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dilek Ofset

1990 yılına dayanan matbaa geçmişimiz ile bugün Türkiye'nin en büyük baskı tesislerinden birine sahibiz. Bu kadar tecrübe ve birikimin online olarak Türk halkına sunulması gerektiğine karar verdik ve dilekofset.com.tr projesini hayata geçirdik.

 

Bize Ulaşın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
0362 432 33 16 
0362 432 33 16
0545 298 23 55
19 Mayıs Sanayi Sitesi. 62. Sk. No: 25 Tekkeköy / SAMSUN
Pazar Mah. Pazar Camii Sk. No: 34 / C İlkadım / SAMSUN